logo

Doporučené plány cesty

Najděte si zájezd na Invia.cz

Nejzajímavější místa

ZOBRAZIT DALŠÍ MÍSTA
ZÁKLADNÍ INFORMACE
DOPRAVA
UBYTOVÁNÍ

Spolu se zlepšením turistické infrastruktury v posledních letech se rozrostla i nabídka ubytování. Kvalitní hotely dnes najdete ve všech velkých městech a dokonce i na zapadlém venkově většinou najdete rodinu, která nabízí střechu nad hlavou.

Mnoho hotelů najdete na portálu Booking.com. Zejména v horách je nejlepší ubytovat se u místních lidí ve zdejších gesthauzech (gastěvoj dom) nebo rodinných penzionech (často ani jiná možnost, než tento typ ubytování není). Pokud je možnost, připlaťte si za snídani a večeři. Ušetří vám to čas jinak ztracený sháněním jídla a ochutnáte mnoho pochoutek gruzínské kuchyně. Gruzínci jsou velmi pohostinní lidé - určitě budete překvapeni pestrou nabídkou jídel, které pro vás hostitel připraví.

V odlehlejších oblastech lze i volně kempovat, samozřejmě je vždy lepší nebýt všem na očích a přespat někde v ústraní. Pokud máte pochybnosti, že pozemek, kde si chcete rozložit stan, někomu patří, je vždy lepší požádat místní o svolení. Uvidíte sami, že jejich majitelé vám v drtivé většině vyhoví. Ve volné přírodě dávejte pozor na divoké psy a další zvířata.

Nejvýhodnější ubytování

Booking.com Booking.com Booking.com
UDÁLOSTI A AKCE
AKTIVITY

Nejlepší nabídky pro cestovatele