logo

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Travelfriends. Jsme parta cestovatelů, které už nebavilo před každou cestou donekonečna vyhledávat informace z desítek různých zdrojů a pročítat nejrůznější fóra, abychom získali informace potřebné k naplánování cesty do dané země, a tak jsme se rozhodli založit tyto stránky.

Naším hlavním zájmem je poskytnout především praktické informace z cest po různých koutech světa a předat zkušenosti, které jsme během těchto cest sami získali, případně které posbírali naši kamarádi. Pro vybrané země zde najdete přehled zajímavých míst, abyste při realizaci vašich cestovatelských snů nic důležitého neminuli, doplněné o informace o cenách, dopravním spojení a spousty dalších užitečných rad a tipů. Stránky by sice měly sloužit cestovatelům všeho druhu, bez ohledu na to, zda si své cestování plánujete od A do Z zcela sami, nebo svěřujete osud vaší dovolené do rukou cestovních kanceláří, obsahově jsou přeci jen směrovány na individuální cestovatele s nižším rozpočtem. Cestovní kanceláře kromě toho mohou využít náš sofistikovaný nástroj pro přípravu a prezentaci svých poznávacích zájezdů.

Doufáme tedy, že se pro vás tyto stránky stanou zdrojem inspirace a informací, kam se budete rádi vracet. V plánu je celá řada dalších vylepšení a užitečných nástrojů, které, věříme, budete moci využívat co nejdříve to bude možné. Stejně tak seznam zpracovaných zemí by se měl rozšiřovat stále o nové destinace.
Potěší nás také , když se na obsahu těchto stránek budete sami podílet a přidávat vaše zkušenosti a poznatky nebo nám sdělíte, co byste na těchto stránkách v budoucnu uvítali. Svět se neustále vyvíjí a co platí dnes, nemusí již platit zítra, proto nám prosím dejte vědět, pokud zde najdete nějakou nesrovnalost a my jí opravíme. Jistě všichni stojíme o to, aby uvedené informace byly co nejaktuálnější.