logo

Najděte si zájezd na Invia.cz

Nejzajímavější místa

ZOBRAZIT DALŠÍ MÍSTA
ZÁKLADNÍ INFORMACE
DOPRAVA
UBYTOVÁNÍ

Singapur nabízí celou řadu ubytovacích zařízení, mezi kterými si vyberou milovníci luxusu i kovaní baťůžkáři.

Levné hostely pro mladé cestovatele najdete většinou v centru nebo ve čtvrtích Little India (například na ulici Sernagoon Road), Kampong Glam (Arab Street) nebo v Čínské čtvrti.

Dražší a luxusnější hotely se nacházejí kolem Marina Bay, na Orchard Road nebo na ostrově Sentosa. Další možností je couchsurfing nebo ubytování přes Airbnb.

Ceny v hotelech jsou po celý rok podobné, na rozdíl od jiných destinací, kde ceny za ubytování rostou během hlavní sezóny a klesají mimo hlavní sezónu. Výjimkou jsou snad jen hotely na ostrově Sentosa, kde se ceny zvyšují před víkendovými nájezdy tuzemských i zahraničních turistů, ceny mohou samozřejmě růst i v době konání hlavních svátků. Protože je Singapur významným světovým ekonomickým a finančním centrem a zároveň populární turistickou destinací, poptávka po ubytování je celoročně vysoká. Hotelového ubytování všech možných kategorií je dostatek, přesto v době konání nejvýznamnějších festivalů a sportovních akcí doporučujeme včasnou rezervaci. Nejdražší hotely se nacházejí v centru Singapuru, směrem do okrajových částí se cenová hladina snižuje. Pro větší pohodlí doporučujeme hledat ubytování v blízkosti stanice metra.

Nejvýhodnější ubytování

Booking.com Booking.com Booking.com
UDÁLOSTI A AKCE
AKTIVITY

Nejlepší nabídky pro cestovatele