logo

Najděte si zájezd na Invia.cz

Nejzajímavější místa

ZOBRAZIT DALŠÍ MÍSTA
ZÁKLADNÍ INFORMACE
DOPRAVA
UBYTOVÁNÍ

Po celé zemi najdete množství ubytování všeho typu a cenových kategorií. Pěkný hostel najdete skoro v každém městě, pokud zrovna nejste přívrženci sdílení pokoje s více lidmi, najděte si hostel, který nabízí i soukromé pokoje. Hostely jsou skvělým místem pro poznávání nových lidí a sdílení svých cestovatelských zážitků, obzvláště pokud cestujete sami. Některé hostely vám za malý poplatek povolí přespat v hamace nebo ve stanu. Ubytování v hostelech najdete například na stránce www.hostelworld.com.

Další možnost levného ubytování představuje Airbnb, případně couchsurfing. V obou případech je vhodné přečíst si nejprve recenze na ubytování, které jste si vybrali.

Kempování je možné v některých národních parcích, na plážích nebo mimo obvyklé turistické trasy, i když kempování mimo oficiální kempy je zakázáno. Ceny za kempování jsou poměrně vysoké, takže se často vyplatí najít si za podobnou cenu hostel.

Chatky (cabañas) se nejčastěji nacházejí u pláží nebo na okraji národních parků, cenově výše budou eko resorty a eko lodže, které vyrostly kolem národních parků.

Po celé zemi také najdete mnoho penzionů a hotelů různých cen a kvality.

Nejvýhodnější ubytování

Booking.com Booking.com Booking.com
UDÁLOSTI A AKCE
AKTIVITY

Nejlepší nabídky pro cestovatele