logo

Doporučené plány cesty

Najděte si zájezd na Invia.cz

Nejzajímavější místa

ZOBRAZIT DALŠÍ MÍSTA
ZÁKLADNÍ INFORMACE
DOPRAVA
UBYTOVÁNÍ

Kolumbie nabízí ubytování všeho možného typu, záleží jen na vaší peněžence a regionu, ve kterém se nacházíte, jaký druh ubytování si vyberete. Nejlevnější variantou ubytování jsou hostely. Kolumbijské hostely jsou čisté a pohodlné a některé soukromé pokoje v hostelu jsou dokonce hezčí, než pokoje v levnějších hotelech, a to za srovnatelnou cenu. I když primárně nevyhledáváte ubytování v hostelu, v Kolumbii udělejte výjimku. V ceně hostelového pokoje obvykle bývá i snídaně. Doporučujeme vzít si vlastní ručník, který v hostelu často chybí. Seznam hostelů najdete na stránce www.colombianhostels.com.co. K levnějšímu ubytování patří i Airbnb nebo couchsurfing. Levné pokoje najdete i v mnoha posadas a hospedajes, byť mnoho z nich nabízí jen pokoje se společnými toaletami.

V parku Tayrona a na dalších místech lze přespat v kempech, kde vám půjčí hamaku nebo stan. V případě, že plánujete spát venku jen v hamace, doporučujeme si na cestu do Kolumbie přibalit moskytiéru. V parku Tayrona například stojí hamaka, zavěšená pod přístřeškem s výhledem na moře, 25.000 COP na osobu a noc, místa bez výhledu na moře jsou o 5.000 COP levnější. 25.000 COP stojí i půjčení stanu.

Pokud hledáte autentičtější styl ubytování, bude pro vás tím pravým místem některá hacienda, neboli stará venkovská usedlost, přestavěná na hotel nebo tzv. finca, což bývá nejčastěji farma poblíž kávových plantáží. Haciendy i fincy bývají obklopeny krásnou přírodou a nabízí majestátní výhledy do krajiny. Zůstaňte alespoň den, abyste nasáli poklidnou atmosféru místa a užili si pohostinnosti majitelů.

Nejvýhodnější ubytování

Booking.com Booking.com Booking.com
UDÁLOSTI A AKCE
AKTIVITY

Nejlepší nabídky pro cestovatele