logo

Doporučené plány cesty

Najděte si zájezd na Invia.cz

Nejzajímavější místa

ZOBRAZIT DALŠÍ MÍSTA
ZÁKLADNÍ INFORMACE
DOPRAVA
UBYTOVÁNÍ

Široký výběr ubytování najdete především v Manile a dalších větších městech a turistických oblastech. Ačkoli najít ubytování by neměl být problém, v hlavní sezóně přeci jen doporučujeme nocleh rezervovat předem, obzvláště na místech jako je například El Nido.

V chatkách se lze často ubytovat na ostrovech na jihu Filipín, na plážích nebo v parcích. Malé, tradiční domky nebo chcete-li malé bungalovy bývají v místním jazyce označovány jako Bahay Kubo neboli Nipa chatky. Jsou postaveny z bambusu, se střechou z palmového listí druhu Nipa a nabízejí stylové přenocování.

Mezi nejlevnější možnosti ubytování obecně patří přenocování v hostelech a levných hotelech bez klimatizace a sdílenou koupelnou. Podstatné slevy za ubytování v hotelech můžete dosáhnout mimo hlavní turistickou sezónu.

Homestay tu sice není tak rozvinutý, jako v jiných zemích jihovýchodní Asie, ale přenocování v místních rodinách je zajímavá varianta ubytování pro všechny ty, kteří chtějí poznat styl filipínského života. Levnou možností ubytování je také couchsurfing.

Nejvýhodnější ubytování

Booking.com Booking.com Booking.com
UDÁLOSTI A AKCE
AKTIVITY

Nejlepší nabídky pro cestovatele