logo

Doporučené plány cesty

Buenos Aires a okolí (8 dní)
Hřbitov Recoleta, Tigre, La Boca, San Telmo, Divadlo Colón, Avenida 9 de Julio, Casa Rosada, Plaza de Mayo, Colonia del Sacramento, Buenos Aires, Montevideo, San Antonio de Areco
To nejlepší z Argentiny (14 dní)
Hřbitov Recoleta, Ledovec Perito Moreno, El Chaltén, San Telmo, Divadlo Colón, Národní kongres, Bariloche, Avenida 9 de Julio, El Calafate, Vodopády Iguazú, Cesta sedmi jezer, La Boca, Casa Rosada, Plaza de Mayo, Buenos Aires
Velký okruh Argentinou (28 dní)
Hřbitov Recoleta, Ledovec Perito Moreno, El Chaltén, San Telmo, Divadlo Colón, Národní kongres, Poloostrov Valdés, Bariloche, Avenida 9 de Julio, Quebrada de Humahuaca, Ushuaia, Vodopády Iguazú, Cesta sedmi jezer, Salta, La Boca, Casa Rosada, Plaza de Mayo, Buenos Aires, Mendoza
To nejlepší z jižní Patagonie (21 dní)
Ledovec Perito Moreno, Ushuaia, Punta Arenas, Puerto Natales, El Chaltén, El Calafate, Národní park Torres del Paine
Jezerní oblasti Chile a Argentiny (14 dní)
Národní park Puyehue, Cesta sedmi jezer, Vulkán Osorno, Villa la Angostura, Rezervace Huilo Huilo, Pucón, Bariloche, Puerto Varas, Národní park Huerquehue, Národní park Vicente Pérez Rosales , Vulkán Villarrica, Puerto Montt

Najděte si zájezd na Invia.cz

Nejzajímavější místa

ZOBRAZIT DALŠÍ MÍSTA
ZÁKLADNÍ INFORMACE
DOPRAVA
UBYTOVÁNÍ

Argentina nabízí široké možnosti ubytování, od nejlevnějších hostelů po pětihvězdičkové hotely. Vzhledem k tomu, že se pro argentinské peso používá stejný symbol jako pro US dolar, ujistěte se předem, v jaké měně je ubytování nabízeno. Stejně tak se ujistěte, zda je v ceně rezervace vašeho ubytování již zahrnuta daň.

Hotelům se v Argentině někdy říká posadas. Široký výběr hotelů po celé zemi najdete na stránkách www.booking.com, můžete použít i některý srovnávač cen hotelových pokojů.

Levné hostely najdete po celé zemi, ubytovat se můžete ve společných dormech (noclehárně) i privátních pokojích. Přenocování v hostelech lze vyhledat přes stránky Hostel World (www.hostelworld.com), Hostel Bookers (www.hostelbookers.com), Hostelling International (www.hihostels.com) nebo Holahostels (www.holahostels.com).

Penzióny bývají označovány jako hosterías a patří k levnějšímu typu ubytování, stejně jako residenciales a hospedajes, představující levné rodinné podniky s ubytováním v jednoduchých pokojích, často se společným sociálním zařízením.

Estancias, neboli farmy, ranče či venkovské usedlosti představují spíše dražší typ ubytování, za to nabízí jedinečný pohled do běžného života lidí na venkově. Kromě ubytování máte možnost ochutnat pravé argentinské asado (barbecue) a užít si další aktivity, spojené se životem na venkově, jako jsou vyjížďky na koních apod. Seznam argentinských estancias najdete na stránce www.estanciasargentinas.com.

Především v populárních, turistických, venkovských oblastech nebo na plážích se můžete ubytovat v chatkách, zvaných cabañas. Věšinou se jedná o prosté chatky s kuchyňkou, kde si můžete sami vařit. V některých horských oblastech a národních parcích slouží k přespání refugios (jednoduché útulny nebo úkryty) nabízející postel a možnost připravit si jídlo.

Kempování je velmi populární především v oblasti Patagonie a jezer na argentinsko-chilském pomezí. 

Nejvýhodnější ubytování

Booking.com Booking.com Booking.com
UDÁLOSTI A AKCE
AKTIVITY

Nejlepší nabídky pro cestovatele